Mezoterapia Fillmed 135HA


NCTF 135 HA jest innowacyjnym preparatem do mezoterapii igłowej o bardzo bogatym i świetnie opracowanym składzie. Wśrуd aktywnych składnikуw znajdziemy kwas hialuronowy, aminokwasy, niezbędne aktywne minerały, koenzymy i kwasy nukleinowe. Pozwala poprawić kondycję skуry, zwiększając jej gęstość i napięcie, poprawiając nawilżenie, redukując drobne zmarszczki i korzystnie wpływając na koloryt skуry.


NCTF 135 HA

NCTF 135 HA jest produktem cieszącym się sporym uznaniem w medycynie estetycznej, gdyż z powodzeniem jest wykorzystywany w profilaktyce przeciwstarzeniowej. Produkt ten wyrуżnia się starannie skomponowanym składem chemicznym umożliwiającym wykonywanie zabiegуw na najwyższym poziomie z gwarancją uzyskania efektu rewitalizującego. NCTF 135 HA to produkt, ktуrego skład opiera się na związkach biologicznie czynnych. Jest on stosowany w postaci mezoterapii igłowej. W swoim składzie zawiera kwas hialuronowy o wysokim stężeniu, substancje reaktywne, witaminy, kwasy nukleinowe, koenzymy, aminokwasy, a także minerały.Co to jest NCTF 135 HA i jaki ma skład?

Znajdujące się w składzie NCTF 135 HA składniki odżywcze i kwas hialuronowy przyczyniają się do poprawy gojenia uszkodzeń skуry i przyśpieszenia procesуw regeneracji komуrkowej. Dzięki swoim właściwościom higroskopijnym kwas hialuronowy  znajdujący się w produkcie wypełnia przestrzenie między włуknami kolagenowymi macierzy komórkowej , ograniczając tym samym utratę wody. W wyniku tego poprawia się nawilżenie naskуrka i skуry właściwej. Znajdujący się w NCTF 135 HA kwas hialuronowy ma korzystny wpływ na powstawanie nowych naczyń krwionośnych, co prowadzi do lepszego natlenienia skуry i poprawy jej kolorytu.Jak działa?

Zastosowanie NCTF 135 HA pomaga w przywrуceniu rуwnowagi jonowej w komуrkach, co przekłada się na zapewnienie prawidłowej syntezy białek skуry właściwej. Zabieg wpływa także na stymulację proces rozmnażania młodych i starzejących się fibroblastуw w czasie 72h inkubacji, dzięki czemu pobudzony zostaje proces odnowy komуrkowej. NCTF 135 HA zwiększa gęstość skуry właściwej poprzez stymulację syntezy składnikуw macierzy pozakomуrkowej, a ponadto ogranicza produkcję wolnych rodnikуw, ktуre mają negatywny wpływ na skуrę. Podanie preparatu wpływa na gen inhibitora elastazy, co przekłada się na poprawę sprężystości komуrek, a także zapobieganie sztywnieniu tkanek.

Efekty po zabiegu NCTF 135 HA

  • Silne nawilżenie skуry
  • Regeneracja uszkodzeń skуry
  • Zwiększenie gęstości skуry właściwej
  • Poprawa kolorytu skуry
  • Pobudzenie wzrostu komуrkowego
  • Redukcja zmarszczekWskazania do zabiegu

  • Skуra sucha, pozbawiona elastyczności, odwodniona
  • Zmarszczki (w szczegуlności w przypadku licznych drobnych zmarszczek)
  • Chęć poprawy i wyrуwnania kolorytu skуry, nadania jej młodzieńczego blaskuJak często wykonuje się zabieg NCTF 135?

Polecamy wykonanie 3 zabiegуw w odstępie 2-4 tygodni, a następnie zabieg przypominający co kilka miesięcy. Zabieg mezoterapii igłowej z użyciem preparatu NCTF 135 HA pozwala na poprawę jedrności skуry, poprawia jej gęstość i napięcie, redukując jednocześnie drobne zmarszczki i pozytywnie wpływając na koloryt skуry.  Zabieg ten jest terapią całkowicie biologiczną, ktуra wpływa na dostarczenie komуrkom niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania składnikуw odżywczych. Efekty zabiegu można zauważyć już po pierwszej wizycie, jednak dopiero po serii zabiegуw widać znaczną poprawę w kolorycie skory, jej wyraźne wygładzenie i ujędrnienie. Zabieg skierowany jest dla osуb posiadających skorę odwodnioną, pozbawioną blasku i elastyczności, a także ze zmarszczkami.