INDYWIDUALNE PODEJŚCIE DO KLIENTA

W Gabinecie Yakamoz rozumiemy, że skuteczność kuracji kosmetycznej, zależy od wielu czynników. Nie ma uniwersalnej metody, która sprawdzi się równie dobrze u każdego. Dlatego, aby rozwiązać nawet najbardziej złożone problemy estetyczne klientów – stawiamy na indywidualne podejście do każdego z nich. Zawsze dobieramy zabiegi do potrzeb i oczekiwań danej osoby w oparciu o precyzyjny wywiad oraz wstępną analizę skóry. W razie potrzeby, umiejętnie łączymy różne metody, tworząc najlepszą kurację dedykowaną konkretnemu klientowi.

PROFESJONALIZM

Personel naszego gabinetu posiada ogromną wiedzę, wieloletnie doświadczenie oraz niezbędne kwalifikacje do wykonywania poszczególnych zabiegów. Praca jest naszą największą pasją, do której zawsze podchodzimy z zaangażowaniem i profesjonalizmem. Dlatego, masz pewność, że korzystając z naszych usług, oddajesz się w ręce ekspertów, których umiejętnościom możesz w pełni zaufać.

GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA

Mamy świadomość, że wybierając Gabinet Yakamoz i oddając się w nasze ręce, obdarzasz nas niebywałym zaufaniem, dlatego z pełną odpowiedzialnością dbamy o przestrzeganie niezbędnych procedur higienicznych, które obejmują drobiazgową dezynfekcję oraz sterylizację miejsc i narzędzi, z jakimi masz kontakt podczas zabiegu. W procesie sterylizacji sprzętów wielokrotnego użytku, korzystamy z autoklawu medycznego, który zapewnia 100% bezpieczeństwa. Podczas wielu zabiegów używamy również jałowych narzędzi jednorazowych.

JAKOŚĆ

Podczas zabiegów w Gabinecie Yakamoz wykorzystujemy wyłącznie profesjonalne, atestowane kosmetyki i preparaty , które zapewniają najwyższą jakość oraz bezpieczeństwo usług. Bazujemy na preparatach renomowanych marek.