LAMINACJA/LIFTING RZĘS InLei® LASH FILER

Lifting i laminowanie rzęs to zabieg dedykowany naturalnym rzęsom. Pozwala na uniesienie, pogrubienie, przyciemnienie oraz dogłębne odżywianie rzęs. Daje bardzo naturalny efekt, ale sprawia, że spojrzenie nabiera wyrazistości. Polecany jest kobietom, których rzęsy są proste, cienkie, rzadkie i trudno zmienić to przy pomocy zalotki i tuszu. 
Laminacja/lifting rzęs InLei® LASH FILER obejmuje 3 etapy


Dzięki przeprowadzeniu zabiegu, uzyskujemy wyraźne pogrubienie i uniesienie rzęs oraz wzmocnienie ich kolorytu


Podczas liftingu, kosmetolog, po oczyszczeniu, zawija rzęsy na malutki, silikonowy wałeczek, po czym nakłada na włoski rzęs specjalistyczny preparat. Kolejnym etapem jest koloryzacja rzęs specjalnie do tego przeznaczoną farbką z zawartością odżywczej keratyny.

BOTOX to ostatni etap zabiegu. Polega on na nałożeniu na rzęsy wartościowej odżywki. Jego składniki odżywcze, takie jak proteiny i keratyna, świetnie wpłyną zarówno na zewnętrzną kondycję rzęs i jak ich strukturę wewnętrzną. 
O czym należy pamiętać po wykonaniu laminacji /liftingu rzęs?

  • Nie mocz rzęs przez 24H po zabiegu, aby nie usunąć BOTOXU. 
  • Stosuj codziennie na noc przez minimum 2 tyg. po zabiegu olejek rycynowy (najtańsza opcja) lub zakup w Instytucie rekomendowaną przez naszego kosmetologa naturalną odzywkę stymulującą ze specjalnym aplikatorem.Kto nie powinien wykonywać zabiegu?

Mimo tego, że zabieg liftingu i laminacji rzęs jest w stu procentach bezpieczny i nieinwazyjny, istnieją pewne przeciwwskazania przed ich wykonywaniem: infekcje i niedyspozycje oczu (jęczmień, zapalenia spojówek, alergie), ale też choroby przewlekłe.Co jeszcze warto wiedzieć na temat zabiegu?

  • Zabieg trwa około 60-75minut.
  • Efekt utrzymuje się około 4-7 tygodni. Długość utrzymywania zależy od indywidualnych predyspozycji.
  • Zabieg powtarzamy po minimum 5-6 tygodniach od poprzedniego!