LAMINACJA BRWI InLei® BROW BOMBER

To zabieg, stworzony dla brwi i mający na celu uczynienie włosów łuku brwiowego uporządkowanymi, miękkimi, jedwabistymi i podatnymi na układanie. Twoje brwi staną się pełniejsze, grubsze, zaczesane do gory i bardziej ujarzmione. Dodatkowo laminacja pomaga przykryć ubytki lub stary makijaż permanentny. 

1. i 2. etap to kształtowanie i układanie włosków, a 3. etap obejmuje aplikację odżywczego BOTOXu


Zabieg składa się z trzech etapów. Pierwsze dwa etapy pomagają w kształtowaniu włosków, układaniu tych, które są zbyt zakrzywione, aby były spójne z całością łuku brwiowego, lub ujarzmieniu włosków, które rosną chaotycznie. Ostatni etap to odżywczy BOTOX, który zapewnia odżywienie, regenerację i zmiękczenie włosków łuku brwiowego. Zawiera naturalne oleje np. arganowy, macadamia oraz ekstrakty roślinne, np. z nagietka. Sam BOTOX można powtarzać co dwa tygodnie.

Zabieg możemy uzupełnić o koloryzację farbką/henną dla uzyskania pełnego looku. Nasz kosmetolog dobierze odpowiedni preparat i weźmie pod uwagę Twoje preferencje estetyczne. 

O czym należy pamiętać po wykonaniu laminacji brwi i rzęs?

  • Nie mocz brwi przez 24H po zabiegu, aby nie usunąć BOTOXU.
  • Stosuj codziennie na noc przez minimum 2 tyg. po zabiegu olejek rycynowy (najtańsza opcja) lub zakup w Instytucie rekomendowaną przez naszego kosmetologa naturalną odżywkę stymulującą ze specjalnym aplikatorem.Co jeszcze warto wiedzieć na temat zabiegu?

  • Zabieg trwa około 50-60minut.
  • Efekt utrzymuje się około 4-5 tygodni. Długość utrzymywania zależy od indywidualnych predyspozycji.
  • Zabieg powtarzamy po minimum 5 tygodniach od poprzedniego!
  • Każda laminacja zawiera w cenie regulację pęsetką lub woskiem Lycon.