JALUPRO®


Preparaty JALUPRO® to opatentowane połączenie kompleksu 4 aminokwasów glicyny, L-proliny, L-lizyny i L-leucyny, z kwasem hialuronowym, dzięki czemu komórkom skóry dostarczane są dokładnie te składniki, których potrzebują do prawidłowego funkcjonowania i rozwoju.

Zadaniem JALUPRO jest bio-rewitalizacja szczególnych obszarów skóry, które są najbardziej narażone na powstawanie zmarszczek i bruzd – skóry twarzy, szyi i dekoltu. Zabiegi z jego zastosowaniem przywracają blask i elastyczność skórze oraz zapobiegają utracie jej jędrności. Doskonale działają na skórę twarzy, redukując zmarszczki i zapobiegają jej starzeniu.
Ponadto, zastosowanie preparatu zapewnia poprawę wyglądu blizn – potrądzikowych oraz rozstępów.

Jalupro Classic

W Jalupro Classic występuje chronione patentem formuła czterech specyficznych aminokwasów L-Glicyny, L-Proliny, L-lizyny, L-eucyny w połączeniu z żelowym, delikatnie lepkim, nieusieciowanym kwasem hialuronowym o wielkości molekuły 200 kDa. Aminokwasy są jedynym substratem naprawdę niezbędnym do inicjowania syntezy białka, dlatego tak istotna jest obecność w produktach JALUPRO kluczowych dla syntezy nowego kolagenu – czterech fundamentalnych aminokwasów w ściśle określonej ilości i proporcji. Moc biorewitalizacyjna tego preparatu przeważa nad właściwościami wypełniającymi, ponieważ stężenie aminokwasow jest tu wyższe niż w jalupro HMW. Moc wypełniająca jest mniejsza. Można oczywiście łączyć stosowanie jalupro Classic z jalupro HMW.

Jalupro HMW

Jalupro® HMW będzie w sposób wyjątkowy nawilżał i dodawał subtelnej objętości, ale dzięki zawartości aminokwasow będzie również pielęgnował twarz, szyję, dekolt, usta, jak również redukował rozstępy, blizny potrądzikowe, pourazowe i zanikowe, dzięki zawartych w nich aminokwasami i kwasu hilauronowego o masie cząsteczki 1200-1400 KDa. W terapii Jalupro® HMW na pierwsze efekty naturalnej wolumetrii, napięcia, nawilżenia i wygładzenia skóry nie musimy długo czekać, ponieważ widzimy je natychmiast po zabiegu, a finalne efekty pojawiają się w czasie od 1 do 4 m-y od zakończenia terapii. Wtedy to następuje zagęszczenie skóry na skutek syntezy nowego kolagenu. Ostatecznie uzyskane efekty są bardzo trwałe i możemy się nimi cieszyć nawet do pół roku. Jalupro® HMW to sprawdzony, oryginalny produkt medyczny o udowodnionej skuteczności i bezpieczeństwie.


WSKAZANIA:

•  wiotkość skóry
•  cienie pod oczami
•  płytkie i umiarkowane zmarszczki twarzy, szyi i dekoltu – skóra z oznakami starzenia i fotostarzenia
•  skóra pozbawiona blasku, sucha i zmęczona
•  rozstępy
•  blizny potrądzikowe

EFEKTY:

•  spłycenie zmarszczek
•  nawilżenie o przedłużonym działaniu
•  stymulacja syntezy kolagenu
•  poprawa gęstości i elastyczności skóry oraz odżywienie jej komórek
•  przyspieszenie procesów gojenia

JAK WYGLĄDA ZABIEG:

Przed zabiegiem na skórę nakładany jest krem znieczulający.
Zabieg polega na bezpośrednim wstrzyknięciu podskórnie za pomocą cienkich igieł odpowiedniego produktu JALUPRO.

JAK DŁUGO UTRZYMUJĄ SIĘ EFEKTY:

Efekty zabiegu utrzymują się do 12 miesięcy.

CZY ZABIEG TRZEBA POWTARZAĆ:

Dla uzyskania najlepszych efektów zaleca się wykonanie serii 3 zabiegów w odstępach 14-21 dni.