Ejal 40 - biorewitalizacja skóryZabieg Ejal40 wykorzystuje elementy mezoterapii, ale nie jest to klasyczna mezoterapia  igłowa. Terapia korzysta z kwasu hialuronowego o średniej cząsteczce w stężeniu do 40 mg/2ml! Stylizator tkankowy ma działanie wzmacniające – wpływa bezpośrednio na macierz zewnątrzkomórkową, optymalizując środowisko dla budowy nowych struktur skóry.Ejal40 jest innowacyjną, nowoczesną techniką opracowaną przez naukowców za pomocą renomowanych ośrodków badawczych. Jej zadaniem jest skuteczna redukcja oznak starzenia skóry. Dzięki swojej formule stymulator tkankowy sprzyja produkcji nowych włókien kolagenowych, elastynowych i kwasu hialuronowego, a także odbudowuje skórę i poprawia jej gęstość!Ejal40 to najnowsza generacja kwasu hialuronowego o masie cząsteczkowej 1200-1800 Daltonów. Zabieg z jego wykorzystaniem pozwala na ponowne zintegrowanie poziomu kwasu hialuronowego, aktywnie redukując ryzyko jego utraty z uwagi na naturalne procesy starzenia.

Podczas zabiegu z zastosowaniem preparatu Ejal40, stosuje się wysoce skoncentrowany, innowacyjny kwas hialuronowy o optymalnej masie molekularnej. W terapii bierze także udział 4-punktowa technika bio-rewitalizacji. Takie działanie powoduje, że rezultaty leczenia w formie wymodelowania i odmłodzenia twarzy są szybkie i wyraźne.

Terapia dzięki 4-punktowej technice bio-rewitalizacji daje możliwość znacznego przywrócenia utraconego konturu twarzy i niezbędnych funkcji fizjologicznych skóry.Ejal40 jest produktem całkowicie bezpiecznym z uwagi na brak jakichkolwiek „dodatków” chemicznych mogących powodować działania niepożądane. Jest to czysty kwas hialuronowy, który wzmocniony daje efekty za pomocą właściwej selekcji długości łańcuchów i odpowiednich właściwości reologicznych. Substancja ta jest również ekonomiczna i przyjazna dla środowiska!Zabieg z wykorzystaniem właśnie tego stymulatora tkankowego warto wybrać właśnie ze względu na bezpieczeństwo i trwałość efektów. Ejal40 jest najnowszą generacją kwasu hialuronowego. Preparat pozwala przebudować i wzmocnić macierz pozakomórkową. Odbudowuje zniszczoną i odwodnioną skórę przez starzenie i ekspozycję na słońce. Zwiększa możliwość biosyntezy fibroblastów, dzięki syntezie kolagenu, kwasu hialuronowego i elastyny. Łańcuchy odpowiedzialne za tworzenie tego preparatu rozpadają się stopniowo, uwalniając długo do skóry krótkie fragmenty kwasu.Ejal40 podawany jest innowacyjną 4-punktową techniką bio-rewitalizacji. Polega na aplikacji preparatu za pomocą iniekcji 0,25 ml Ejal40 na punkt po każdej stronie twarzy. Minimalizuje to ryzyko pojawienia się siniaków i optymalizuje skuteczność za pomocą jednorodnych, płynnych wstrzyknięć kwasu hialuronowego.

Na skórze mogą być widoczne drobne zgrubienia w miejscu iniekcji, które utrzymują się do 2 dni.

Aby uzyskać kompleksowe odmłodzenie, zaleca się wykonać do 3 zabiegów w odstępie do miesiąca. Rezultaty po zabiegu utrzymują się do 1,5 roku.Mocne strony


Bezbolesność – zastosowane na skórę znieczulenie i precyzyjna technika 4-punktowa sprawia, że zabieg nie powoduje bólu.Naturalne efekty – najnowsza generacja kwasu hialuronowego wyprodukowana w celu odtworzenia podstawowej struktury macierzy pozakomórkowej sprawia, że komórki naturalnie są zaangażowane w fazę regeneracji nowych włókien kolagenu i mogą przywracać relacje funkcjonalne.Wielopoziomowe działanie – produkt działa wieloetapowo – poprawia produkcję włókien kolagenowych, elastynowych, a także wzmacnia sprężystość skóry.Pełna regeneracja – ejal40 dzięki skuteczności, może zrestrukturyzować i wzmocnić macierz pozakomórkową, która odpowiada za rewitalizację już odwodnionej i zniszczonej skóry przez starzenie i ekspozycję na słońce,Sterylny preparat – ejal40 to innowacyjny kwas hialuronowy o stężeniu 40 mg/2ml w fizjologicznym, biodegradowalnym buforze izotonicznym. Łańcuch kwasu hialuronowego jest stabilizowany w procesie elektrochemicznym, w którym powstają tzw. mostki wodorowe. W efekcie łańcuchy rozpadają się stopniowo i długo uwalniają do skóry krótkie fragmenty kwasu.Wskazania


Ejal40 jest preparatem przeznaczonym dla konkretnych potrzeb – odmłodzenia dojrzałej skóry twarzy oraz usuwaniu zmian dermatologicznych. Wskazania obejmują także m.in.:

 •           Zwiotczałą skórę,
 •           Zmarszczki,
 •           Skórę z oznakami starzenia,
 •           Skórę odwodnioną lub przesuszoną,
 •           Skórę narażoną na promieniowanie UV, działanie klimatyzacji,
 •           Skórę z przebarwieniami,
 •           Chęć poddania się innym zabiegom z zastosowaniem wypełniacza,
 •           Odmłodzenie skóry,
 •           Korekcja blizn po trądziku lub ospie wietrznej.

Zabieg może być stosowany zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn jako profilaktyka anti-aging, a także w celu rewitalizacji skóry twarzy.


Przeciwwskazania


Przeciwwskazaniami do zabiegu są m.in.:

 •           Skłonność do powstawania blizn przerostowych,
 •           Choroby autoimmunologiczne,
 •           Nadwrażliwość na składniki preparatu,
 •           Ciąża i okres laktacji,
 •           Wiek poniżej 18 lat,
 •           Przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych,
 •           Procesy zapalne i zakaźne,
 •           Nadwrażliwość na kwas hialuronowy,
 •           Choroby nowotworowe,
 •           Grzybicze i bakteryjne infekcje skóry,
 •           Niewyrównana cukrzyca,