Dr Cyj Hair Filler  - leczenie i terapia wypadania włosów
Terapia peptydowa Dr Cyj Hair Filler to zabieg przeciwdziałający łysieniu i wypadaniu włosów u kobiet i mężczyzn, prowadzący do zagęszczenia, wzmocnienia i rewitalizacji włosów. Wysoka skuteczność terapii wiąże się z zastosowaniem innowacyjnych rozwiązań: formuły 7 peptydów w połączeniu z kwasem hialuronowym oraz opatentowanej technologii Sustained Release Technology, czyli technologii powolnego uwalniania się składników aktywnych w skórze jeszcze przez długi czas po odbytym zabiegu. 


Dr Cyj Hair Filler 

Dr Cyj Hair Filler to produkt przeciw łysieniu i wypadaniu włosów, oparty na formule 7 peptydów i kwasu hialuronowego oraz technologii Sustained Release Technology, czyli technologii przedłużonego uwalniania substancji aktywnych, zapewniając stopniowe i długotrwałe uwalnianie się składników aktywnych przez 14 dni od zabiegu.

Skład preparatu:
- 7 peptydów biomimetycznych: Dekapeptyd-28, Oligopeptyd-71, Oktapeptyd-2, Dekapeptyd-18, Oligopeptyd-54, Oktapeptyd-11, Dekapeptyd-10 - peptydy po aplikacji w skórę naśladują naturalne białka obecne w organizmie, pobudzając procesy komórkowe odpowiedzialne za wzrost włosów,
- kwas hialuronowy (0,7%) - częściowo stabilizowany kwas hialuronowy ułatwia przenikanie i wprowadzenie w głąb skóry substancji i aktywnych.

Cechy preparatu Dr Cyj Hair Filler:
- wysoka ilość skoncentrowanego produktu z opatentowaną technologią przedłużonego uwalniania składników aktywnych
- minimalny dyskomfort podczas zabiegu
- krótki czas zabiegu - preparat jest wysoko stężony i wystarczy 1 ml preparatu w kilkudziesięciu mikroiniekcjach na całą skórę głowy.

Sustained Realse Technology Dr Cyj Hair Filler

Opatentowana technologia Sustained Release Technology to tzw. Technologia Przedłużonego Uwalniania Składników Aktywnych. Oznacza ona, że substancje aktywne nie oddziaływują na komórki jedynie przez krótki czas po zabiegu, ale że preparat utrzymuje się w skórze jeszcze przez 2 tygodnie, powodując powolne, stopniowe i długotrwałe uwalnianie się składników aktywnych w głąb skóry i do mieszków włosowych.


Wskazania do zabiegu Dr Cyj Hair Filler

Zabieg przeciw wypadaniu włosów Dr Cyj Hair Filler skierowany jest dla kobiet i mężczyzn, którzy borykają się z różnego rodzaju łysieniem i wypadaniem włosów. Przyczyną wypadania włosów może być spowodowane:
- hormonami (łysienie androgenowe)
- złym odżywianiem, brakiem witamin
- przesileniem sezonowym - jesiennym, wiosennym
- stresem, przeciążeniem organizmu
- złą pielęgnacją włosów, zbyt częstym lub zbyt agresywnym farbowaniem i innymi zabiegami chemicznymi.

Zabieg Dr Cyj Hair Filler to zabieg dla osób chcących:
- zahamować proces łysienia androgenowego
- powstrzymać wypadanie włosów
- przyspieszyć odrastanie włosów
- zrewitalizować mieszki włosowe
- pobudzić krążenie i poprawić ukrwienie skóry głowy
- nadać włosom witalności, połysku i sprężystości.
- zagęścić i pogrubić włosy
- wzmocnić włosy przed i po przeszczepie.
Przebieg zabiegu Dr Cyj Hair Filler

Zabieg poprzedzony jest konsultacją z wywiadem zdrowotnym w celu wykluczenia ewentualnych przeciwwskazań do zabiegu. Zabieg nie wymaga wcześniejszego przygotowania ze strony pacjenta i może być wykonywany niezależnie od pory roku.

Sam zabieg jest krótki, mało inwazyjny i praktycznie bezbolesny - po wstępnej dezynfekcji skóry głowy, następuje podanie preparatu w skórę głowy za pomocą mezoterapii igłowej, czyli podaniu niewielkich ilości preparatu poprzez mikroiniekcje.

Zabieg Dr Cyj Hair Filler nie wymaga rekonwalescencji i bezpośrednio po zabiegu pacjent może wrócić do codziennych zajęć. W celu uniknięcia nadkażenia skóry przez kilka dni po zabiegu należy unikać sauny, basenu i zabiegów fryzjerskich.Rekomendowana liczba zabiegów
Już jeden zabieg powoduje zatrzymanie nadmiernego wypadania włosów, jednak do pełnego efektu terapeutycznego należy przeprowadzić pełną kurację składającą się z minimum 4 zabiegów wykonywanych co 2 tygodnie. Ostateczna liczba zabiegów zależy od stopnia zaawansowania wypadania włosów i oczekiwań pacjenta.  

Przeciwwskazania

- ciąża i okres karmienia piersią
- aktywne zmiany wirusowe (np. opryszczka wargowa)
- zmiany grzybicze lub bakteryjne skóry głowy