SONOFOREZA - ULTRADŹWIĘKI


Metoda znana od 1747 roku (wtedy po raz pierwszy została opisana przez Verattiego o jej zastosowaniu w medycynie). Jest zabiegiem elektroleczniczym, w trakcie którego wykorzystuje się działanie prądu stałego (galwanicznego), który poprzez wprowadzanie do tkanek aktywnych substancji w postaci jonów, działających leczniczo na organizm człowieka. Ustalono, że jony wprowadzone do skóry tą drogą gromadzą się na granicy naskórka i skóry właściwej, skąd zostają odprowadzone z prądem krwi w głąb ustroju. Ilość wprowadzonego leku jest proporcjonalna do napięcia prądu i czasu jego przepływu.


  • Kategoria: SZKOLENIA KOSMETYCZNE
  • Czas trwania: 06:00 Godziny
  • Adres: Honoraty 62, Tychy, Polska (Mapa)

Cena:400

Wybierz dzień
 
Wybierz czas

Opis

Część teoretyczna:

- Zasady BHP i sanepidu

- Omówienie i prezentacja zabiegu

- Wskazania i przeciwwskazania

- Zalecenia po zabiegu

- Częstotliwość wykonywania

- Etapy zabiegu

- Możliwość łączenia z innymi zabiegami

- Rodzaje substancji stosowanych do zabiegu

Część praktyczna

-Ćwiczenia praktyczne na modelce

- Przygotwanie stanowiska do pracy
Po pomyślnym zakończeniu szkolenia każdy jego uczestnik otrzymuje certyfikat w dwóch językach: polskim i angielskim. Są one potwierdzeniem zdobytych kwalifikacji, które można wykorzystać do samodzielnego przeprowadzania zabiegów sonoforezy w salonach kosmetycznych.

Certyfikaty wliczone są w cenę szkolenia podobnie jak wszystkie materiały dydaktyczne. Istnieje możliwość przyprowadzenia na szkolenie własnych modeli, jednak nie jest to koniecznością. Terminy szkoleń ustalane są indywidualnie.