PEELING KAWITACYJNY


Peeling kawitacyjny jest to oczyszczanie skóry za pomocą wibracji ultradźwiękowej. Jest on alternatywą dla oczyszczania mechanicznego i peelingów chemicznych. Pozwala on nie tylko na dokładne usunięcie nadmiaru sebum z porów i mieszków włosowych, ale również na pozbycie się zaskórników. Oczyszczanie i złuszczanie naskórka następuje za pomocą zjawiska kawitacji, które zachodzi, gdy wilgotną skórę potraktuje się falami ultradźwiękowymi. (Fala ultradźwiękowa powoduje gwałtowne odparowanie cząsteczek wody, które parując usuwają zewnętrzną warstwę naskórka). Zabieg jest bezpieczny i niebolesny, skóra staje się gładka, miękka, świetlista i elastyczna.


  • Kategoria: SZKOLENIA KOSMETYCZNE
  • Czas trwania: 04:30 Godziny
  • Adres: Honoraty 62, Tychy, Polska (Mapa)

Cena:400

Wybierz dzień
 
Wybierz czas

Opis


Część teoretyczna

- ogólne zasady BHP–bezpieczeństwo i higiena pracy w gabinecie kosmetycznym
- ogólne zasady dezynfekcji i sterylizacji narzędzi potrzebnych do przeprowadzenia zabiegu
- wykorzystanie peelingu kawitacyjnego w kosmetologii
- przygotowanie klienta do zabiegu i techniki wykonywania peelingu kawitacyjnego
- wskazania i przeciwwskazania do zabiegu


Część praktyczna
- przygotowanie klienta i stanowiska pracy
- pokaz zabiegu peelingu kawitacyjnego
- samodzielne wykonanie zabiegu na modelkach
Po pomyślnym zakończeniu szkolenia każdy jego uczestnik otrzymuje certyfikat w dwóch językach: polskim i angielskim. Są one potwierdzeniem zdobytych kwalifikacji, które można wykorzystać do samodzielnego przeprowadzania zabiegów peelingu kawitacyjnego w salonach kosmetycznych.

Certyfikaty wliczone są w cenę szkolenia podobnie jak wszystkie materiały dydaktyczne. Istnieje możliwość przyprowadzenia na szkolenie własnych modeli, jednak nie jest to koniecznością. Terminy szkoleń ustalane są indywidualnie.