MEZOTERAPIA BEZIGŁOWA


Szkolenie skierowane jest do osób posiadających uprawnienia do wykonywania zawodu kosmetyczki czy kosmetologa, chcących podwyższyć swoje kwalifikacje w dziedzinie kosmetyki pielęgnacyjnej oraz leczniczej z użyciem aparatury najnowszej generacji. Szkolenie przeprowadzane jest przez instruktorów z bogatym doświadczeniem zawodowym. W cenę szkolenia wliczony jest skrypt szkoleniowy oraz certyfikat upoważniający do przeprowadzania zabiegów w języku polskim lub w j. angielskim. Mezoterapia bezigłowa pozwala wprowadzić w skórę substancje aktywne na głębokość niezbędną dla danej procedury zabiegowej. To nowoczesne, nieinwazyjne i skuteczne rozwiązanie estetyczne wykorzystywane w walce z różnymi niedoskonałościami skóry. W czasie zabiegu nie dochodzi do przerwania ciągłości skóry, a także nie ma ryzyka pojawienia się podrażnień, drgania mięśni czy stanów zapalnych. Jest to metoda całkowicie bezinwazyjna i niewymagająca zastosowania żelu przewodzącego. Transportowane substancje mogą mieć postać jonowaną, niejonowaną i lipidową – każda o dowolnej wielkości molekularnej.


  • Kategoria: SZKOLENIA KOSMETYCZNE
  • Czas trwania: 06:00 Godziny
  • Adres: Honoraty 62, Tychy, Polska (Mapa)

Cena:500

Wybierz dzień
 
Wybierz czas

Opis

Część teoretyczna:

-BHP w gabinecie
-Budowa skóry
-Wprowadzenie do zastosowania mezoterapii bezigłowej
-Mechanizm działania, elektroporacja
-Wskazania do wykonywania zabiegu
-Przeciwwskazania do wykonywania zabiegu
- Techniki zabiegowe, zalecane serie, ustawienia mocy
- Przygotowanie do zabiegu, protokół zabiegowy
- Pielęgnacja po zabiegu, środki ostrożności
- Jak i z czym łączyć zabiegi
- Zasada dezynfekcji narzędzi pracy oraz prawidłowej obsługi aparatury


Część praktyczna:

- Omówienie poszczególnych przypadków oraz indywidualne dopasowanie zabiegów
- Metody wykonywania zabiegów na poszczególnych wskazaniach estetycznych
- Techniki zabiegowe, środki ostrożności
- Pokaz zabiegu przez szkoleniowca
- Zajęcia praktyczne na modelkach
- Instruktaż obsługi urządzenia
Po pomyślnym zakończeniu szkolenia każdy jego uczestnik otrzymuje certyfikat w dwóch językach: polskim i angielskim. Są one potwierdzeniem zdobytych kwalifikacji, które można wykorzystać do samodzielnego przeprowadzania zabiegów mezoterapii bezigłowej w salonach kosmetycznych.

Certyfikaty wliczone są w cenę szkolenia podobnie jak wszystkie materiały dydaktyczne. Istnieje możliwość przyprowadzenia na szkolenie własnych modeli, jednak nie jest to koniecznością. Terminy szkoleń ustalane są indywidualnie.