Vi Peel - peeling, który czyni cuda! Nowość z USA!

*Dla troski oraz bezpieczeństwa wszystkich pacjentów Yakamoz otrzymało pełną autoryzacje do wykonywania zabiegów Vi Peel wydaną przez Vitality Institute co daje Państwu gwarancje oraz bezpieczeństwo zabiegu.

Vi Peel to linia peelingów stworzonych przez kalifornijską firmę Vitality Institute USA. Nazywany „Miracle Peel”, czyli cudownym peelingiem, powstał w 2006 w Kalifornii i szybko zyskał uznanie, także wśród gwiazd. Stał się najbardziej poszukiwanym peelingiem w Hollywood. Dziś jego działanie promują m.in. Demi Moore, Sharon Stone, Madonna, Kim Basinger, Eva Langoria
Już po tygodniu od zabiegu Pacjent stwierdza znaczącą poprawę stanu skóry: skóra nabiera blasku, drobne zmarszczki stają się niewidoczne, a jej koloryt i faktura ulegają znacznej poprawie.
JAKI JEST SKŁAD PEELINGU VI PEEL?
Vi Peel zawiera synergiczne połączenie silnych składników takich jak: TCA, fenol, kwas salicylowy, kwas tretinoinowy oraz witamina C, co daje bardzo mocny efekt działania przy dobrej tolerancji pacjenta. Taka kompozycja umożliwia spektakularne wyniki w krótkim czasie bez bólu oraz wstępnego przygotowania skóry.

W produkcie wykorzystano połączenie wszystkich dostępnych i znanych sposobów działania różnych kwasów do wytwarzania wielu pozytywnych skutków. To rozwiązuje problemy skóry na poziomie komórkowym, a nie tylko powierzchownie przez złuszczanie skóry. Dzięki połączniu działań wielu kwasów i witamin pomaga usunąć zmarszczki, zmniejszyć rozszerzone pory, pobudzić skórę do produkcji kolagenu i elastyny, które ujędrniają skórę. Jest niezwykle skuteczny w eliminacji przebarwień w tym melasmy.
JAK WYGLĄDA ZABIEG VI PEEL?
Jest to peeling bezpieczny dla każdego rodzaju skóry. Jedyny medyczny peeling bezpieczny dla okolic oczu, szyi, piersi, dłoni. Konieczności przygotowania skóry do peelingu praktycznie nie istnieje. Bezbolesny, krótki czas - złuszczanie praktycznie 2-3 dni. Pacjent nie jest wyłączony z codziennych zajęć. Zabieg trwa 20 minut, końcowy wynik widoczny jest po 7 dniach. Po peelingu pacjent otrzymuje pełną pielęgnację, która trwa 7 dni. W przypadku skóry z tendencją do przebarwień pacjent może dokupić preparat zapobiegający powstawaniu nowych przebarwień do stosowania jako kontynuację.
BEZPIECZEŃSTWO ZABIEGU:

Niedawno zakończono intensywne badania kliniczne nadzorowane przez ceniony International Research Services, Inc. Badano bezpieczeństwo i skuteczność Vi Peel. Uczestnicy zostali starannie wyselekcjonowani, sprawdzono działanie produktu na różnych rodzajach skóry o różnych głębokościach zmarszczek. Efekty zostały dokładnie zbadane przez przeszkolonych specjalistów wykorzystujących kompleksowe obserwacje wizualne i zaawansowane analizy instrumentalne.

Po czterech tygodniach ścisłego monitorowania pacjentów, International Research Services, Inc. stwierdził, co następuje:

- kurze łapki uległy znacznemu spłyceniu,
zaobserwowano znaczne zmniejszenie ilości powierzchownych zmarszczek.
- 71% uczestników odnotowało znaczącą poprawę jędrności skóry.
- lekkie podrażnienie po zabiegu szybko ustępuje.
- uczestnicy zaobserwowali zmniejszenie zawartości melaniny i wzrost zawartości kolagenu w skórze.
- zaledwie dwa tygodnie po zabiegu Vi Peel uczestnicy wykazali wzrost hemoglobiny, co sugeruje, zwiększony przepływ krwi do obszarów poddanych leczeniu.
JAK PIELĘGNOWAĆ SKÓRĘ PO ZABIEGU VI PEEL?
Pacjent po zabiegu Vi peel otrzymuje bezpłatnie zestaw kosmetyków (Post Peel System) przeznaczonych do pielęgnacji skóry w warunkach domowych. Post Peel System jest niezbędnym elementem dla uzyskania zadowalających rezultatów i używa się go od drugiego dnia zabiegu przez kolejne 2 – 4 tygodnie lub według zaleceń. Użycie chusteczek Post Peel zapewni pacjentom doskonałe złuszczenie skóry.

*Każdy Pacjent otrzymuje linie kosmetyków do pielęgnacji po zabiegu.
ZALETY PEELINGU VI PEEL:
- zapewnia stosunkowo krótki okres wyłączenia z czynności dnia codziennego,
- jest jedynym peelingiem bezpiecznym dla okolic oczu, szyi, dekoltu, piersi i dłoni,
- znacznie spłyca drobne zmarszczki i poprawia jędrność skóry,
- znakomicie redukuje uszkodzenia posłoneczne, leczy przebarwienia i inne objawy starzenia się skóry,
- jest doskonałą odpowiedzią na trądzik i spowodowane nim drobne blizny,
- i co najważniejsze: Vi Peel stymuluje produkcję kolagenu i elastyny sprawiając, że skóra zyskuje typowe cechy skóry młodej – jednolity koloryt i sprężystość, jest peelingiem, który nie tylko złuszcza naskórek, ale przebudowuje skórę właściwą, co jest podstawowym elementem odmłodzenia skóry.

VI Peel, choć ekskluzywny, to jednak zasługuje na wyjątkową uwagę i wyróżnienie przede wszystkim dlatego, że wykonywany jest jedynie przez wysokiej klasy specjalistów. Dzięki temu możemy być pewni bezpieczeństwa zabiegu, jak i jego skuteczności, także w przypadku większych problemów dermatologicznych.
Wskazania:

Do zabiegu kwalifikuje się każdy typ skóry: wrażliwa, naczynkowa, sucha i trądzikowa

- zmarszczki
- eliminacja przebarwień, w tym melasmy
- rozszerzonone pory
- skóra wymagajaca ujędrnienia
- leczenie trądziku
- redukcja blizn potrądzikowych