DOFINANSOWANIE


DOFINANSOWANIE
DARMOWE SZKOLENIA

Intensywnie współpracujemy na terenie całej Polski z Urzędami Pracy, Urzędami Pomocy Społecznej i innymi instytucjami, które pokrywają koszty szkoleń zawodowych.
Naszym celem jest przeszkolenie osób w sposób profesjonalny, które chcą uzyskać nowy zawód, podnieść swoje umiejętności i kwalifikacji, a przy okazji móc zrealizować marzenia i pasje. Szkolenia w Yakamoz finansowane przez Urząd Pracy są kompleksowa i łączone z innymi szkoleniami tak, aby zapewniony został jak najlepszy start w profesjonalnej karierze zawodowej.

Kto może skorzystać ze szkoleń?
Jeśli jesteś osobą bezrobotną zarejestrowaną w Urzędzie Pracy i chcesz otworzyć własną działalność gospodarczą, lub znalazłaś firmę, które zdeklarowała zatrudnienie Cię po skończonych kursach i szkoleniach, możesz skorzystać z organizowanych przez nasz instytut szkoleń stylizacji paznokci, a Twój Urząd Pracy sfinansuje nasze szkolenie dla Ciebie.

Co podlega finansowaniu?
Pełne koszty szkoleń, ubezpieczenie kursanta, dojazd na szkolenie, dodatki szkoleniowe, fundusze na rozpoczęcie działalności gospodarczej, zakup produktów do pracy.
Przyjdź do Nas a otrzymasz niezbędną pomoc i fachową wiedzę.
Przeszkolimy Cię i umożliwimy zakup wszystkich produktów do pracy za pieniądze uzyskane z Urzędu Pracy. Wszystko w jednym miejscu, wygodnie i profesjonalnie.

KROK PO KROKU :
1. Udaj się do Działu Szkoleń, lub doradców zawodowych Twojego Urzędu Pracy, by omówić szczegóły i zasady obowiązujące w Twoim Urzędzie Pracy

2. Podaj urzędnikom dane siedziby firmy: YAKAMOZ , NIP: 6342908160, Numer ewidencyjny naszego ośrodka szkoleniowego: 2.24/00192/2019 , tel. +48 698048190
3. Złóż komplet dokumentów w kancelarii swego Urzędu Pracy (wnioski również do pobrania na stronach internetowych poszczególnych Urzędów).

O FIRMIE:
Yakamoz gwarantuje najwyższy możliwy poziom nauczania, w atrakcyjnej cenie. Nasze szkolenia oparte są na najbardziej efektywnych metodach nauczania i realizowane pod okiem doświadczonej kadry instruktorskiej.
Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania najbardziej wymagających kursantów. Uczestnikom naszych szkoleń zapewniamy nowoczesny sprzęt, pracę na profesjonalnych produktach i kosmetykach oraz w pełni wyposażone indywidualne stanowiska pracy. Szkolenia przeprowadzane są indywidualnie.


W sprawach związanych z finansowaniem szkoleń w trybie indywidualnym stosuje się przepisy ustawy z dnia 20 kwietnia 2004r. o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy (Dz. U. z 2008r Nr 69 poz. 415 z półn. zm.) oraz rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 2 marca 2007r. w sprawie szczegółowych warunków prowadzenia przez publiczne służby zatrudnienia usług rynku pracy (Dz. U. Nr 47 poz.315) i rozporządzenia Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 6 października 2004r. w sprawie szczegółowego trybu przyznawania zasiłku dla bezrobotnych, dodatku szkoleniowego, stypendium i dodatku aktywizacyjnego (Dz. U. Nr 219 poz. 2222 z późn. zm.).